Skip links

Spory podatkowe w życiu prywatnym

Spór podatkowy dotyczący podatków prywatnych może dotknąć każdej osoby fizycznej, każdego z nas. Coroczne rozliczenie podatku dochodowego od osób fizycznych, a także innych przychodów np. z wynajmu nieruchomości czy od otrzymania spadku lub darowizny wiążą się z nie małym ryzykiem podatkowym.

Co daje polisa?

Polisa ta pozwoli na sfinansowanie jednego sporu podatkowego dotyczącego podatków prywatnych wskazanej na polisie osoby fizycznej. Nielimitowana suma ubezpieczenia pozwala na całościowe pokrycie wszystkich kosztów obsługi prawnej sporu wygenerowanej przez wykwalifikowanych prawników i doradców podatkowych z Instytutu Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy.

Jak się zabezpieczyć?

Naszą propozycją zabezpieczenia osób fizycznych jest Klauzula nr 1 do ubezpieczenia Allianz Podatnik. Polisę taką można nabyć na dwa sposoby:

  1. Przy “okazji” zakupu polisy Allianz Podatnik dla firmy
  2. Indywidualnie

Benefit dla pracownika

Co raz częściej spotykamy się z zakupem tej polisy przy okazji zakupu polisy Allianz Podatnik dla firmy. Właściciele, zarządy firm fundują taką polisą swoim pracownikom – traktują ją jako swego rodzaju benefit pracowniczy, podobnie jak karty sportowe czy ubezpieczenia grupowe czy zdrowotne.

Wariant indywidualny

Każdy z nas może taką polisę nabyć niezależnie od posiadania zasadniczej polisy Allianz Podatnik.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy przygotują Państwu dedykowaną ofertę.