Skip links

Polisa Allianz Podatnik

Twoja polisa to: Wsparcie Instytutu Studiów PodatkowychNielimitowana suma ubezpieczeniaPomoc podczas kontroli podatkowejReprezentacja w sporach przed organami podatkowymiReprezentacja przed WSA i NSAPomoc w sporach z ZUSMinimalna składka - maksimum korzyści

Prawnicy z Instytutu Studiów Podatkowych będą reprezentować interesy Twojej firmy bez żadnych ograniczeń finansowych – ile wygenerują kosztów chroniąc Twoją firmę – tyle zapłaci ubezpieczyciel.

Najlepsi prawnicy, z wąskimi specjalizacjami, będą reprezentować Twoją firmę już od otrzymania zawiadomienia o zamiarze wszczęcia kontroli, przez wszystkie etapy sporu aż do rozstrzygnięcia sprawy przed NSA.

Chronimy wszystko to, co ujawni się w okresie ubezpieczenia, nawet jeżeli źródło zdarzenia jest w przeszłości. Oznacza to, że jeżeli dziś przyjdzie kontrola, sprawdzająca Twoje rozliczenia sprzed pięciu lat – masz ochronę!

Składki za ubezpieczenie zależą od przychodów netto, które Twoja firma osiągnęła w ostatnim zamkniętym roku obrotowym. Składki zaczynają się już od 650 zł rocznie.

Specjaliści Risk Partner pomogą Ci dobrać ubezpieczenie zgodne z Twoimi potrzebami:

Północ

Elżbieta Olejnik

e.olejnik@risk-partner.pl
telefon 502 248 209 

województwa:
kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie,  warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

ZADZWOŃ

Południe

Ewelina Zwardoń-Makoś

e.zwardon@risk-partner.pl
telefon 729 120 640

województwa:
 dolnośląskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie,  świętokrzyskie,

ZADZWOŃ