Risk partner jest grupą

interdyscyplinarnych specjalistów, zebraną wokół idei wykorzystania ubezpieczeń do OCHRONY ludzi przedsiębiorczych przed ryzykami, na które są narażeni w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. 

Jesteśmy ekspertami w konstruowaniu i stałym rozwoju rozwiązań ochrony ubezpieczeniowej dla przedsiębiorców i ich firm. Nasi pracownicy mają kilkunastoletnie doświadczenie pracy w największych korporacjach ubezpieczeniowych w Polsce, zarówno w obszarze zarządzania sprzedażą, jak i budowania produktów. W Risk Partner naszą wiedzę wykorzystujemy do projektowania odpowiednich dla MSP rozwiązań ubezpieczeniowych, wspierających przedsiębiorców w pokonywaniu codziennych trudności.

Stale współpracujemy z największymi polskimi i światowymi firmami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi (patrz „Partnerzy”) na polu tworzenia takich produktów ubezpieczeniowych, które będą najlepiej chroniły przedsiębiorców i ich firmy. Konstruując optymalne rozwiązania ubezpieczeniowe dla MSP, wykorzystujemy sprawdzone instrumenty ochrony ubezpieczeniowej stosowane w dużych firmach i przystosowujemy je do potrzeb sektora małych średnich przedsiębiorstw.  

Najważniejszym dla nas elementem każdego produktu jest zapewnienie pomocy przedsiębiorcom w sytuacjach kryzysowych (tzw. proces likwidacji szkód). Stąd też najwięcej uwagi poświęcamy wyborowi partnera odpowiedzialnego za bezpośrednią pomoc Ubezpieczonym. W tym zakresie współpracujemy z najlepszymi w swoich dziedzinach, jak np. Instytut Studiów Podatkowych czy Coris Lex Services.

Masz pytanie?

W ciągu 24 godzin pracownik Risk Partner skontaktuje się z Tobą

Zadaj pytanie

Dołącz do nas na Facebooku

Odwiedź nasz profil

Formularz kontaktowy

Imię i Nazwisko *
Telefon *
Adres e-mail *
Kod pocztowy oraz Miasto *
Temat: *
Treść zapytania:
*podanie tych informacji pozwoli nam na kontakt z Panią / Panem właściwej osoby