Kraków 2 czerwca Konferencja ISP

23.05.2017
Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22A

Już za 10 dni, 2 czerwca br, odbędzie się trzecia z cyklu konferencji: „Działalność przedsiębiorców w obliczu odpowiedzialności za rozliczenia podatkowe w aspekcie zmian Kodeksu Karnego i Karnego Skarbowego ”.

Za nami już pierwsza konferencja w Poznaniu. Uczestniczyło w niej 112 osób reprezentujących firmy z Wielkopolski. Konferencja spotkała się dużym zainteresowaniem i bardzo dobrym odbiorem wśród Uczestników. Podczas konferencji swój wykład miał Pan Profesor Witold Modzelewski, który mówił o „Sposobach zabezpieczenia przedsiębiorcy przed ryzykiem nieświadomego popełnienia przestępstw fakturowych i ewidencyjnych – zmiany w Kodeksie karnym”.

Specjaliści z ISP poruszali tematykę nowej rzeczywistości prawno-podatkowej oraz ochrony właścicieli, zarządów i księgowych w firmach przed ryzykiem podatkowym. Ponadto eksperci partnerów konferencji mówili o rozwiązaniach, które ułatwiają pracę w zmieniającej się rzeczywistości. W te tematy bardzo mocno wpasowują się rozwiązania Ochrony Podatkowej, które na wprost odpowiadają potrzebom bieżącego zabezpieczenia firmy i osób zarządzających czy wykonujących czynności księgowe przed ryzykiem podatkowym, karnoskarbowym czy karnym.

Szczegóły nt konferencji oraz możliwość zapisu na edycję krakowską: http://www.isp-modzelewski.pl/aktualnosci/860-zapraszamy-na-konferencje-i-konsultacje-ekspertow-instytutu-studiow-podatkowych.


Masz pytanie?

W ciągu 24 godzin pracownik Risk Partner skontaktuje się z Tobą

Zadaj pytanie

Dołącz do nas na Facebooku

Odwiedź nasz profil

Formularz kontaktowy

Imię i Nazwisko *
Telefon *
Adres e-mail *
Kod pocztowy oraz Miasto *
Temat: *
Treść zapytania:
*podanie tych informacji pozwoli nam na kontakt z Panią / Panem właściwej osoby