Skip links

Dlaczego warto posiadać polisę Allianz Podatnik?

Trzy najważniejsze rzeczy, które musisz wiedzieć o Allianz Podatnik

Specjalistyczne doradztwo i wsparcie podczas kontroli podatkowej

W Twojej firmie rozpoczyna się kontrola podatkowa. Otrzymujesz pytania od osób kontrolujących. Twoi pracownicy są przesłuchiwani. Co zrobisz? Jakie są Twoje prawa, a jakie obowiązki? Czy wiesz z kim się skontaktować i gdzie znaleźć pomoc?

Allianz Podatnik to profesjonalne wsparcie niezależnych doradców podatkowych, którzy w trudnej sytuacji na styku z fiskusem stoją po Twojej stronie. Pomagają by kontrola przebiegała sprawnie i zgodnie z procedurami. Działają tak, byś nie popełnił błędów, które dla Ciebie mogą mieć poważne konsekwencje. A jeżeli wejdziesz w spór z fiskusem będę mogli Cię reprezentować, aż do NSA.

Stabilność pracy

Jak wielu księgowych zatrudniasz w swojej organizacji? Czy współpracujesz na co dzień z doradcą podatkowym? Czy możesz sobie pozwolić na wyłączenie Głównego Księgowego z bieżącej pracy i oddelegowanie go do obsługi kontroli i postepowania podatkowego?

Allianz Podatnik nawet podczas najbardziej skomplikowanej i najdłużej trwającej kontroli zapewnia Ci wspawacie doradców. Nie musisz wyłączać swoich pracowników z ich pracy bieżącej, by musieli zając się nowymi obowiązkami związanymi z prowadzoną kontrolą. Twoi księgowi nie muszą znać się na prowadzeniu sporów podatkowych, od tego są doradcy, który reprezentują Cię w ramach polisy.

Oszczędność finansowa

Ile kosztuje wynagrodzenie profesjonalnego doradcy podatkowego, którego zaangażujesz w do obsługi sporu podatkowego? Czy w ramach umowy z kancelaria doradztwa, masz zapewnioną pomoc w przypadku kontroli, reprezentacji przed organami II instancji czy w postepowaniach przed sądami administracyjnymi? A co jeżeli Twoje konta firmowe są zablokowane – z czego pokryjesz wynagrodzenie doradcy?

Allianz Podatnik do koszt, który znasz od razu – to koszt składki. Cena polisy jest nieporównywalnie niższa niż komercyjne zaangażowanie uznanej kancelarii doradztwa podatkowego. Co ważne: nie ma tu success fee, czyli nie zapłacisz procentu od wygranej. Przy sporze Twój koszt to 500 zł, wszystkie pozostałe koszty bierze na siebie Twój Ubezpieczyciel i rozlicza się bezpośrednio z doradcą – nie musisz angażować swoich finansów.